Zabawki dla dziewczynek

moonlight

Zabawki dla dziewczynek

Post autor: moonlight »

Cześć, jakie zabawki lubią wasze córeczki? Moja ma ostatnio strasznego bzika na punkcie laleczek LOL.. Nie sądziłam, że aż tak można ześwirować na punkcie zabawek ale cóż :) Ma już sporą kolekcję lalek, która systematycznie się powiększa. Znalazłam świetne oferty na stronie taniomania/pl/t/lalki-lol , gdy pokazałam córce to aż jej się oczy zaświeciły. Już mamy wybrane modele na mikołaja i pod choinkę . Wasze dzieciaki też mają zajawki na zabawki?
miłkaja

Re: Zabawki dla dziewczynek

Post autor: miłkaja »

Moja córka zbiera pluszaki, najbardziej upodobała sobie tygrysy.
blogier

Post autor: blogier »

Chyba większość dzieci lubi pluszaki, moja córka też nie jest wyjątkiem. Ale ja staram się znaleźć równowagę między kupowanymi zabawkami a książkami dla dzieci. Właśnie trafiłem na tą ofertę tu taniaksiazka/pl/muminek-i-zloty-lisc-richard-dungworth-p-1499197.html Wszyscy znamy Muminki i lubimy ich przygody. Dlatego ta książeczka na pewno znajdzie się na półce w pokoju córki.
beniaa

Post autor: beniaa »

W sklepie E-Kidsplanet znajdziecie najróżniejsze zabawki dla dzieciaczków i nie tylko.... Także tam też warto się rozglądnąć, bo mają sprawdzone produkty i atrakcyjne też ceny. Ja przykładowo teraz planuję kupić bajki dla 2 letnich dzieci, bo póki co w tym zakresie mamy biedę. Ale powoli wypełnimy półki fajnymi książkami.
lolitto

Post autor: lolitto »

Jeśli chodzi o zabawki dla dziewczynek jak i chłopców niezależnie od wieku to znajdziesz je tutaj https://e-kidsplanet.com/kolorowanki-dla-dzieci Jest to idealne miejsce na zakupy dla dzieci ze względu na wybór jak i ceny. Kupisz tam kolorowanki dla najmłodszych jak i wyprawki dla maluszków.
ODPOWIEDZ