Czym się inetresujesz?

light
Posty: 100
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:52 pm

Czym się inetresujesz?

Post autor: light »

Zapewne większość z nas ma tam jakieś swoje zainteresowania mniejsze czy też większe, którym lubi się oddawać w wolnym czasie. Niestety do takiego grona nie zalicza się mój kolega. Dlatego też zastanawiam się jak mogę go zachęcić do chociażby uprawiania jakiegoś sporu. Więc szperam w necie aby znaleźć coś ciekawego i tak trafiłam na tę stronę poza-domem/pl/ na której to można znaleźć wiele bardzo ciekawych rozwiązań.
blogier
Posty: 140
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:46 am

Re: Czym się inetresujesz?

Post autor: blogier »

Ja zawsze interesowałem się sportem nie tylko biernie, ale i czynnie. Ale od pewnego czasu się zaniedbałem. Dlatego chcę skorzystać z tej oferty tu marbo-sport/pl/product-pol-24442-Lawka-na-brzuch-MS-L110-Marbo-Sport.html Na tej ławeczce można wykonywać skłony w leżeniu głową w dół czy skręty tułowia w leżeniu. W ten sposób ćwiczymy i rzeźbimy mięśnie brzucha . Ławeczka zajmuje mało miejsca, łatwa w rozkładaniu jak i w składaniu.
miłkaja
Posty: 89
Rejestracja: sob sty 30, 2021 10:41 am

Re: Czym się inetresujesz?

Post autor: miłkaja »

Ja przede wszystkim lubię spędzać czas z rodziną. Czytamy książki, robimy wycieczki. A ostatnio trafiłam na taką propozycję https://supertoys.pl/rodzinne Gokarty na pedały dla 4 osób. Myślę że to może być świetna zabawa dla całej rodzinki, trochę ruchu. A przy okazji można poznawać najbliższe okolice.
wartownik
Posty: 117
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 2:24 pm

Re: Czym się inetresujesz?

Post autor: wartownik »

Wiecie że można zarazić się pasją od własnego dziecka. On uwielbia fotografowaćc nie tylko rodzinkę, ale też i ciekawe widoki. Znalazłem sklep tu https://abfoto.pl/
Mam nadzieję ze syn mi pomoże wybrać aparat dla poczatkujacego fotografa. Ja mam zamiar też coś mu podarować związanego z fotografowaniem. Ale wiadomo też sam sobie będzie musiał wybrać. Ja jestem zielony w tym temacie. Ale cieszę się że będę się od niego uczyć, a co ważniejsze będziemy spędzać ze sobą czas.
suter
Posty: 117
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:44 pm

Re: Czym się inetresujesz?

Post autor: suter »

Od zawsze interesuję się ogrodnictwem. Właśnie dlatego zamierzam uzbierać pierwszą w swoim życiu kolekcję nasion. Na stronie: https://panpestka.pl/product-category/feminizowane/ znalazłem feminizowane nasiona marihuany, które mają otworzyć moją kolekcję.
mario99
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:47 am

Re: Czym się inetresujesz?

Post autor: mario99 »

Ja interesuje sie muzyka :) poswiecam jej kazda wolna chwile, jesli akurat nie gram na jakims instrumencie to slucham utworow :) ostatnio wciagnal mnie projekt https://pendereckisgarden.pl/pl/ gdzie mozna zapoznac sie z tworczoscia mistrza Pendereckiego :) fajnie zostalo to przygotowane w polaczeniu z wizualizacjami ogrodu ktory latami tworzyl mistrz w wolnych chwilach :)
ODPOWIEDZ