Choroba przewlekła

Awatar użytkownika
pizzalover

Choroba przewlekła

Post autor: pizzalover »

Wiele osób zmaga się z opieką nad osobami przewlekle chorymi. Właśnie dlatego powstał projekt https://damy-rade.info/ . Znajdziecie tam niezwykle skutecznie i przydatne poradniki w tym zakresie. Nie brakuje tam również wideowarsztatów, które przekażą Ci niezbędną wiedzę w tym właśnie zakresie. Koniecznie tam zajrzyj jeżeli potrzebujesz tego typu pomocy.
Lato wydawało się nagle tak dalekie, jakby go nigdy nie było
Miriam

Re: Choroba przewlekła

Post autor: Miriam »

W przypadku przewlekłych hemoroidów jest niezbędne leczenie chirurgiczne, a ja długo nie mogłam znaleźć dobrej poradni, która się mną zajmie. Dopiero znajoma poleciła mi tą chirurgie naczyniową cm-1look/pl/oferta/chirurgia/chirurgia-naczyniowa/ i mam zamiar zapisać się do nich na wizytę. Stosują tam skleproterapię, która jest podobno skuteczną metodą usuwania hemoroidów.
Patrol

Post autor: Patrol »

Moja mama skarżyła się na uporczywe bóle nóg spowodowane żylakami. Stwierdziłam, że nie ma na co czekać I umówiłam ją na konsultacje u dr Orawczyka. Dowiedziałam się, że istnieje taka metoda jak VenaSeal. Podobno to wyjątkowa, mało inwazyjna, nietermiczna metoda leczenia żylaków, nie wymagająca znieczulenia oraz noszenia pończoch uciskowych Sprawdźcie tutaj na czym to polega. Dzięki temu, zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków. Widać, że teraz po zabiegu jest szczęśliwsza i bardziej aktywna fizycznie :) cieszę się, że mogłam jej pomóc
tonight

Post autor: tonight »

W przypadku chorób przewlekłych bywa tak, że niosą za sobą wiele innych różnych dolegliwości ze strony naszego organizmu. A że ja opiekuję się moją ciężko chorą babcią to wiem jak to jest. Więc aktualnie muszę dowidzieć się czegoś na temat poziomu glukozy we krwi. I tak dostałam tego linka lekarzebezkolejki/pl/blog/glukoza-jaki-jest-prawidlowy-poziom-cukru-we-krwi/w-365 dzięki któremu mniej więcej wiem jaki poziom cukrów powinna mieć moja babcia. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze to jakoś ogarnąć
blogier

Post autor: blogier »

Wiele jest chorob przewlekłych. Do nich min należą choroby tarczycy. Warto ją kontrolować regularnie. Udać się do gabinetu usg np tu gabinetusg/com/pl/
Na wykonanie usg tarczycy nie czeka się w długiej kolejce. A warto je wykonać by mieć pełny obraz choroby. Na podstawie wyniku specjalista tu pracujący stwierdzi czy wystarczy leczenie farmakologiczne,czy trzeba myślęć o zabiegu chirurgicznym. Trzeba pamietać że tarczyca nieleczona osłabia cały nasz organizm.
carnawal

Post autor: carnawal »

Ja już muszę walczyć z jedną chorobą przewlekłą skóry, która bardzo mi doskwiera. Naturalne leczenie łuszczycy podobno jest lepsze od leków na receptę, więc będę chciała ich spróbować. Przeczytałam na stronie o różnych dobrych preparatach, które są oparte na ekstraktach z roślin. Mam nadzieję, że one w końcu mi pomogą.
franka

Post autor: franka »

U mnie chorobą przewlekłą są hemoroidy, a na stany zapalne odbytnicy i odbytu lekarz zalecił mi stosowanie probiotyku proktologicznego proctolact. Powinnam go tez stosować w trakcie i po antybiotykoterapii żeby szybko odbudować florę jelitową i zahamować namnażanie się mikroorganizmów patogennych
mario99

Post autor: mario99 »

Franka wspomina o hemoroidach, znam ten ból niestety. Chociaż teraz mam spokój bo stosowałem czopki proktis i naprawdę ulga dość szybko przyszla
Anulaa21

Post autor: Anulaa21 »

Ale to przecież dużo bardziej złożona kwestia. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że skoro znaleźliście się w takiej sytuacji, to najlepszym wsparciem dla Was mógłby być na pewno dobry lekarz chorob wewnetrznych. Tutaj nie ma co się zbytnio zastanawiać, tylko trzeba zacząć działać. Chodzi w końcu o Wasze życie!
materiały promocyjne
suter

Post autor: suter »

Ja niedawno dowiedziałam się że mam przewlekłą chorobę, byłam tutaj https://cmp.med.pl/cmp-lomianki/neurolog/ na wizycie u neurologa do którego mnie skierowano i po badaniach tam to wyszło. Zaczęliśmy leczenie i zobaczymy co będzie dalej, jestem dobrej myśli.
ODPOWIEDZ