Lakierowanie samochodu

olinka
Posty: 69
Rejestracja: wt paź 20, 2020 6:42 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: olinka »

Można samodzielnie wykonać lakierowanie, tylko trzeba znaleźć profesjonalne preparaty i narzędzia. Widziałam, że można je kupić tutaj dlalakierni/pl/ . To fachowy sklep z akcesoriami dla lakierni i osób prywatnych. Ich pracownicy kompleksowo doradzą klientowi, co wybrać, aby dopasować lakier do karoserii. Warto skorzystać z ich oferty.
beniaa
Posty: 126
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:06 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: beniaa »

Dzisiaj to nawet lakierowaniem można samodzielnie się zająć, wiem co piszę... Mój brat nie jest mechanikiem czy coś, ale przykładowo ostatnio kupił tutaj e-lakiernik.net/ lakiery w sprayu i zastosował je na swój samochód i teraz nie ma śladu po zaryskowaniu. Aż jestem w szoku...
bartusS
Posty: 56
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:25 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: bartusS »

Warto pomyśleć o powłoce ceramicznej na lakierze. Dzięki niej jest on odporniejszy na mikrouszkodzenia i pieknie blyszczy. Sam zdecydowałem się i skorzystałem z usług purebrothers/pl/. Żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej.
gruszka
Posty: 47
Rejestracja: pt mar 12, 2021 6:00 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: gruszka »

A może czasem lepiej jest po prostu używać jakiś dobrych kosmetyków do pielęgnacji auta? Bo np jak przygotować samochód na wiosnę to warto jest wiedzieć. Mnie to pomaga w dbaniu o swoje cztery kółka.
suter
Posty: 478
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:44 pm

Re: Lakierowanie samochodu

Post autor: suter »

Ja też swoje auto chcę lakierować ale nie wiem jeszcze jaki kolor dam nowy. Zmieniałem też mu ubezpieczenie, tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/oc/ wybrałem takie które ma niższą składkę niż ta którą miałem do tej pory. Polecam ich wam.
ODPOWIEDZ