biznes

wartownik
Posty: 117
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 2:24 pm

biznes

Post autor: wartownik »

Jaki laptop biznesowy do prowadzenia własnej działalności będzie najlepszy? Jaką markę laptopów byście polecili?
beniaa
Posty: 56
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:06 pm

Re: biznes

Post autor: beniaa »

Właśnie tak zastanawiałam się też nad biznesem, ale chyba bardzie pójdę w kierunku franczyzny. W ten sposób można powiedzieć, że zyskam gotowy plan biznesowy. Ale będę miała coś, jakby też i swojego. Na stronie ofwsparciefranczyza/pl znalazłam trzy ciekawe propozycje współpracy. Można zająć się sprzedażą kredytów, nieruchomości lub ubezpieczeń.
blogier
Posty: 140
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:46 am

Re: biznes

Post autor: blogier »

Jeśli nie wiesz na jaką markę laptopa postawić, to może zerknij tu thinkbooki/pl/14-calowy-laptop-biznesowy-lenovo-thinkbook-14-g2/ W tym artykule znajdziej wszystkie najważniejsze informacje dotyczące laptopa biznesowego marki Lenovo. Nie kryję ze sam jestem wielkim fanem ich sprzętu. Popatrz też w zakładki - to świetnie opracowany blog.
grzesiekbaran
Posty: 40
Rejestracja: czw sty 21, 2021 8:25 pm

Re: biznes

Post autor: grzesiekbaran »

Branża w jakiej chcecie działać zależy od waszych mocnych stron. Jeśli macie pracownię krawiecką to pewnie wiecie, że najważniejszy po wyglądzie ubrań jest wysoka jakość wykonania. Na pewno warto zainwestować w dobry softshell materiał , który świetnie sprawdzi się przy szyciu ciepłych ubrań, które idealnie mogą się nadać np. do odzieży sportowej czy roboczej. Ten miły materiał jest dodatkowo bardzo ciepły oraz nieprzemakalny, więc bez problemu nada się do np. kurtek biegowych.
miłkaja
Posty: 89
Rejestracja: sob sty 30, 2021 10:41 am

Re: biznes

Post autor: miłkaja »

Ja raczej nie będę do pracy w biurze kupować laptopów, a postawię na komputery stacjonarne. Zainteresowała mnie ta oferta tu itnes/pl/komputery-aio/?fbclid=IwAR1sbdZbfRkwCcryOkTAPFNOHNpBg0swVKg0g5f-YyY2HLgdfResslKtQhc Te komputery są scalone z wyświetlaczem. A poza tym nie zajmują dużo miejsca bo nie mają jednostki centralnej. To chyba będzie dobry wybór.
gruszka
Posty: 16
Rejestracja: pt mar 12, 2021 6:00 pm

Re: biznes

Post autor: gruszka »

Laptop to pół biedy, bo to jest coś na czym pracujemy tylko my. Większy problem miałem ostatnio dobierając nowe krzesła barowe do mojej działalności, bo jest to coś z czym wielu klientów ma kontakt i jakby nie patrzeć, siedzisko takie musi dobrze znieść próbę czasu. Ostatecznie zakupów dokonałam na dominova/com/pl/krzesla-barowe-cat-146 bo wybór mają na tyle spoty, że każdy dopasuje sobie coś pod swój styl, a i ceny nie odstraszają.
suter
Posty: 117
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:44 pm

Re: biznes

Post autor: suter »

Bardzo istotne jest to, żeby biznes szedł z biegiem czasu. Niezbędne jest do tego szkolenie pracowników i wprowadzanie innowacji. Firma oferująca się na tej stronie ma bardzo ciekawą, szeroką ofertę i duże doświadczenie w swoim fachu. Warto się z nimi skontaktować.
kasiunia
Posty: 33
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:33 pm

Re: biznes

Post autor: kasiunia »

W dzisiejszych czasach w większości firm są już komputery, jednak to co stanowi o ich przydatności to odpowiednie oprogramowanie. Równie ważną sprawą dla każdej firmy są pracownicy a w ostatnich latach firmy zmagają się z ich brakiem. To poważny problem. Są jednak sposoby by przynajmniej w niektórych firmach - głównie z branży przemysłowo - produkcyjnej zastąpić robotami. Automatyzacja procesów produkcyjnych to szansa w dobie braków kadrowych. Jak wygląda automatyzacja produkcji ? - zajrzyj tutaj - https://fitech.pl/blog/jak-wyglada-auto ... -po-kroku/ .Krok po kroku - te informacje wiele ci wyjaśnią.
Miriam
Posty: 29
Rejestracja: śr sie 12, 2020 2:25 pm

Re: biznes

Post autor: Miriam »

Jak radzicie sobie na rynku z konkurencją? Jeśli chodzi o różne procesy w firmie to warto chyba byłoby skorzystać ze wsparcia Assay. Pomagają poukładać odpowiednio wszystko tak aby było możliwe wygenerowanie przewagi konkurencyjnej. Wydaje mi się, że warto. Co o tym myślicie?
rita32
Posty: 65
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 10:33 am

Re: biznes

Post autor: rita32 »

O własny biznes warto odpowiednio zadbać. Istotną rzeczą będzie komunikacja z klientem. Są teraz na rynku narzędzia, które taką komunikację ułatwiają. To na przykład system Bookero. Główna jego funkcjonalność to możliwość rezerwacji online. A umożliwia on także np.ustalanie harmonogramów pracy czy cenników. Teraz z Bookero można skorzystać przez 14 dni za darmo więc warto przetestować.
ODPOWIEDZ