księgowość

wartownik
Posty: 197
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 2:24 pm

księgowość

Post autor: wartownik »

Możecie mi polecić dobry program do prowadzenia księgowości w firmie?
miłkaja
Posty: 183
Rejestracja: sob sty 30, 2021 10:41 am

Re: księgowość

Post autor: miłkaja »

Ja jestem w trakcie testowania programu do księgowości online - zobacz tu wfirma/pl/ Z pomocą tego programu wystawia sie faktyry, nalicza podatki i nawet rozlicza ZUS. Skorzystaj z możliwości 30 dni za darmo. Ja już po 15 dniach wiem, że ten program znacznie ułatwi mi pracę.
mario99
Posty: 260
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:47 am

Re: księgowość

Post autor: mario99 »

ja mam dosc niewielka firme, wiec ksiegowosc prowadze samodzielnie. W ostatnim czasie program do faktur online bardzo mi ulatwia zarzadzanie firma, bo pozwala na zdalna prace :)
polka
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:16 pm

Re: księgowość

Post autor: polka »

Prawdę mówiąc, dobra księgowa z Krakowa ksiegowakrakow/com/ to skarb. Nie jest łatwo kogoś takiego znaleźć, nawet z dalszego rejonu. Dlatego ja się cieszę, że trafiłam na kogoś takiego. Będę mogła zdecydowanie poradzić sobie z problemami tak zwanego biznesu na 1/2 etatu, Wciąż wielu rzeczy nie wiem i mam nadzieję, że niedługo to się zmieni.
buzzz
Posty: 66
Rejestracja: wt sty 28, 2020 3:05 pm

Re: księgowość

Post autor: buzzz »

Księgowość to zawsze była dla mnie czarna magia a odkąd prowadzę swoją firmę mam z nią do czynienia na co dzień. Jestem Vatovcem i już wiem, ze w sieci są dostępne fajne programy do wystawiania faktur vat. Ja zainteresowałam się ofertą Mega Tech głównie ze względu na prostą obsługę, darmowy okres testowy i wiele przydatnych funkcji jakie posiada.
basia
Posty: 105
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:17 pm

Re: księgowość

Post autor: basia »

Nie chcę Wam się mądrować, ale jeśli już macie coś do zrobienia, to raczej skupcie się na księgowości, która Was odciąży i nie pozwoli zamartwiać się o własny biznes. I na pewno ta biuromda/pl/ placówka będzie do tego odpowiednia. Z tego co wiem, to mają zaufanie bardzo dużej ilości ludzi. Śmiało do nich piszcie.
suter
Posty: 768
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:44 pm

Re: księgowość

Post autor: suter »

Z wieloma zadaniami można sobie poradzić bez pomocy profesjonalnych księgowych. Wystarczy sporo poczytać na ten temat. Na stronie: epiotrkow/pl/news/PIT-37--jak-rozliczyc-Bezposrednio-czy-przez-internet,46791 udało mi się znaleźć wpis, który przyda się szczególnie teraz w okresie rozliczeniowym.
Wronka
Posty: 327
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:16 pm

Re: księgowość

Post autor: Wronka »

A czy ktoś z Was samodzielnie prowadzi sobie księgowość swojej firmy? Jeśli tak, to czy była już u Was przeprowadzana kontrola z urzędu skarbowego? Jak taka kontrola wygląda? Na co się przygotować? Czy zostaliście wcześniej poinformowani, że taka kontrola się odbędzie?
mirka
Posty: 192
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:57 pm

Re: księgowość

Post autor: mirka »

Prowadzenie działalności nie jest wcale takie proste. trzeba cały czas się uczyć. Ja w wolnych chwilach zaglądam m.in na https://adrianpakulski.pl/biznes/dlacze ... siebiorcy/ Lubię czytac dostępne tam artykuły. Zawsze czegoś ciekawego i praktycznego się z nich dowiem.
eropa
Posty: 210
Rejestracja: pt gru 18, 2020 12:07 am

Re: księgowość

Post autor: eropa »

Również tak uważam i dlatego też tak wiele osób prowadzących działalność decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnego biura księgowego jak na przykład https://wintax.pl/. Tutaj można przeczytać, że w ofercie mają prowadzenie ksiąg rachunkowych,, księgowość uproszczoną, podatki dochodowe oraz VAT. Ponadto można także liczyć na doradztwo biznesowe
ODPOWIEDZ