Kursy zawodowe

Awatar użytkownika
klapek
Posty: 234
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm

Kursy zawodowe

Post autor: klapek »

Znacie może jakiś sprawdzony ośrodek, który oferuje kursy zawodowe? Zależy mi na czymś sprawdzonym i przede wszystkim skutecznym. Korzystaliście już z takich usług i możecie polecić coś sensownego? Wczoraj przeszukiwałem internet w tym celu i trafiłem na tą stronę https://www.kursy-wielun.pl/ . Z tego co widzę to mają oni naprawdę pozytywne opinie na temat ich działalności. Warto się na nich zdecydować?
Pomiędzy biedą a szczęściem istnieje głęboka przepaść. Nadzieja przerzuca przez nią most, ale wisi on w powietrzu.
Awatar użytkownika
pizzalover
Posty: 420
Rejestracja: wt mar 12, 2019 8:02 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: pizzalover »

A wiecie może coś na temat tej stronki https://elpax.pl/ ? Ostatnio sporo zastanawiam się nad skorzystaniem z ich oferty kursów zawodowych, jednak chciałbym poznać jeszcze waszą opinię na ten temat. Korzystał ktoś z ich oferty i może się wypowiedzieć? Dajcie znać co sądzicie o tym, wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc!
Lato wydawało się nagle tak dalekie, jakby go nigdy nie było
Wronka
Posty: 327
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:16 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Wronka »

Moim zdaniem oprócz kursów zawodowych warto sobie również zrobić jakiś kurs języka obcego, na przykład angielskiego. Jak widać na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/online, Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy na różnych poziomach zaawansowania, również w systemie on-line. Co Wy na to?
mirka
Posty: 192
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:57 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: mirka »

Nagrywacie kursy i szkolenia? jeśli tak to polecam transkrypcję nagrań - kreacjasukcesu/pl/transkrypcja-nagran/ Dzięki niej uzyskacie pliki tekstowe z nagrań audio i wideo. Pozwoli wam to na efektywną naukę! Ja stosowałam ten sposób na studiach i naprawdę się u mnie sprawdził :) Miałam notatki z wszystkich wykładów.
kamilka45
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:51 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: kamilka45 »

Moim zdaniem takie kursy się przydają, ale warto szukać jednak ciekawych rozwiązań nauki. Ostatnio modne nauczanie jest w domu też wiele takich kursów jest i warto wziąć udział w nich. Widziałam ciekawe propozycje na lincoln.edu/pl/warszawa/centrum/ , gdzie nauka jest szybka i z fajnymi nauczycielami i uczniami w nie dużych grupach.
carnawal
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:55 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: carnawal »

Warto poszerzać swoje kompetencje zawodowe korzystając na przykład z platformy tutlo. Jest bardzo chwalona przez osoby, które z niej korzystają i ma doskonałe opinie . Umożliwia wyjątkowo elastyczną naukę języka z lektorem na żywo i to przez internet. Ja na pewno skorzystam z takiej możliwości, tym bardziej że na dojazdy nie miałabym czasu.
Handra
Posty: 24
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:20 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Handra »

Kursy zawodowe jak najbardziej są przydatne,ale chyba zamiast od razu o nich myśleć,warto zastanowić się nad nauką na renomowanej uczelni,dzięki której zdobędziemy dobre wykształcenie,dzięki któremu będziemy mogli zdobywać świat na różnych jego płaszczyznach.Wiadomo,że nie każdego stać na naukę,mimo iż powinna być bezpłatna,niestety pochłania sporo naszych funduszy.Z pomocą przychodzą jednak różnego rodzaju stypendia wszib.edu/pl/o-uczelni/stypendia/ z których warto korzystać.
polka
Posty: 79
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:16 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: polka »

Mogłabym iść na kurs i jakoś tam pracować, ale wolę jednak to, co mnie interesuje, postudiować. Dlatego też tu studia fizjoterapia warszawa mi przyszło zrobić. Jakoś tak od początku o tym myślałam i na pewno się na to zdecyduję. To będzie moja wyjątkowa przyszłość.
akacja56
Posty: 25
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:05 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: akacja56 »

Uczestniczyć w kursach warto i moim zdaniem warto tutaj pomyśleć o ult.edu/pl/, gdzie takie szkolenia, kursy mają i to w dobrej cenie. Każdy znajdzie coś dla Siebie jak szukać będzie.
carnawal
Posty: 92
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:55 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: carnawal »

Niedługo będę musiała zrobić szkolenie na operatora wózków widłowych. Muszę się trochę w tej dziedzinie podszkolić. Wiecie może, jakie są rodzaje wózków widłowych ? Ja myślałam, ze tylko jeden :) Okazuje się jednak, że mają one różne przeznaczenie. Przede wszystkim podział jest ze względu na rodzaj napędu. Kolejny to jest podział ze względu na przeznaczenie. Mam nadzieję, że zdołam ogarnąć tą wiedzę. Jednak i tak w praktyce się okaże czego się nauczyłam.
ODPOWIEDZ