Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

stella
Posty: 56
Rejestracja: czw lut 20, 2020 1:06 pm

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: stella »

Wiele firm stawia na samodzielne prowadzenie księgowości. Warto zatem dowiedzieć się jaki program do tworzenia jpk będzie najlepszy. Tak, aby sprawdzić pliki JPK VAT pod kątem wymagań formalnych narzuconych przez prawodawcę a także podstawowych badań technicznych.
basia
Posty: 85
Rejestracja: czw sty 21, 2021 2:17 pm

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: basia »

Nie ma to jak dobra i sprawna księgowość do firmy, ja to dokładnie rozumiem. Dlatego wydaje mi się, że warto przemyśleć także i to, czy będziemy w stanie sobie poradzić z podatkami. Jeśli nie, to firma FCenter prowadzi takie https://fcenter.pl/podatkowe-doradztwo/ doradztwo podatkowe. Możemy się tutaj zorientować w każdym temacie i dzięki temu zdecydować, co tak naprawdę dalej z biznesem.
blogier
Posty: 140
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:46 am

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: blogier »

Wiele firm świetnie sobie radzi sięgając po najnowsze oprogramowania. Ja zainteresowałem się programem mega tech Który dotyczy wystawiania faktur uproszczonych. Warto pamietać że taką fakturę można wystawić do kwoty 450zł. Program można testować 7 dni za darmo.
miłkaja
Posty: 89
Rejestracja: sob sty 30, 2021 10:41 am

Re: Biuro rachunkowe znany-ksiegowy

Post autor: miłkaja »

Wiele biur stawia na samodzielne prowadzenie księgowości . Ponieważ pracujemy w programach office, to zaintresowała nas ta oferta tu https://itwiz.pl/najwazniejsze-funkcje- ... fice-2019/ Program exel - to program do liczenia i myślę że usprawni pracę naszej księgowej. Może i was zainteresują te propozycje.
ODPOWIEDZ