Serwis apple Warszawa

Awatar użytkownika
Pepkoni

Serwis apple Warszawa

Post autor: Pepkoni »

Cześć! Znacie może jakiś dobry i sprawdzony serwis Apple w Warszawie? Szukam czegoś naprawdę porządnego, ponieważ chciałbym oddać swojego iphona do naprawy. Macie jakieś pomysły? Dużo dobrego od swojej przyjaciółki słyszałem na temat tej stronki https://flixapple.com/serwis-warszawa/ . Myślicie, że warto im oddać swój sprzęt? Koniecznie dajcie znać, dzięki!
buzzz

Re: Serwis apple Warszawa

Post autor: buzzz »

Też jakiś czas temu szukałam serwisu w Warszawie, musiałam naprawić 2 telefony - samsunga i iphone. Z polecenia znajomej trafiłam do serwisu 4gsm 4gsm/pl/Serwis-GSM-w-Warszawie-Naprawa-Telefonow-Samsung-Apple-iPhone-cterms-pol-134.html. Dogodna lokalizacja w centrum ( na ulicy Śniadeckich1/15). Szybka diagnoza i naprawa, umiarkowane ceny. sympatyczna i profesjonalna obsługa.
carnawal

Post autor: carnawal »

Jeśli chodzi o Apple to jest to jedna z marek, którą obsługuje serwis Quadra NET quadra-net/pl/ . Warto zajrzeć na ich stronę i zgłosić swoją usterkę lub sprzęt do naprawy. Jest taka możliwość, że na diagnostykę przyjadą do domu. Obsługują zarówno klientów prywatnych jak i biznesowych.
light

Post autor: light »

Cześć. Według mnie warto jest mieć gdzieś zapisane dane na bardzo dobry serwis telefonów komórkowych. Bo mimo, że te nowsze modele nie są takie awaryjne, ale mogą się także popsuć. Dlatego też ja tam wolę w razie czego znaleźć taki dobry serwis. I tak między innymi tutaj medicphone/pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-huawei/ udało mi się znaleźć bardzo dobry serwis konkretnego modelu telefonu.
ODPOWIEDZ