nowe mieszkanie

daro2

Re: nowe mieszkanie

Post autor: daro2 »

Nowe czy nie, najważniejsze żeby mieć coś swojego moim zdaniem. Tym bardziej, że mieszkanie to duży wydatek. A żeby się dobrze i bezproblemowo mieszkało, to kilka czynników ma znaczenie. Bardzo ważnym jest według mnie zarządca nieruchomości, to jak wywiązuje się ze swoich obowiązków. Tak jak u mnie w stolicy to już długi czas jest per modum, to mogę śmiało polecić. Nie ma tak, że coś jest niedopilnowane czy trzeba monitować. Dlatego jako mieszkańcy to wszyscy jesteśmy zadowoleni.
basia

Post autor: basia »

Co miasto to inne wymagania i tak dalej. Ja akurat potrzebowałam mieszkania na Ochocie w Warszawie i mam możliwość zakupu Apartamentu na Niemcewicza19 . Moja ciotka mieszka na Niemcewicza 17, inwestycji również niedawno oddanej do użytku. Sama mówi, że lepiej wybrać nie mogła, to może i mi się to sprawdzi.
Kabi

Post autor: Kabi »

Nowe mieszkanie to spory wydatek i trzeba je jeszcze urządzić, co też kosztuje. Im mniejsze mieszkanie tym ważniejsze jest zaprojektowanie jego wnętrza. Zdecydowanie trzeba to powierzyć projektantom wnętrz np. z Mist.pl Zobacz jak projektują nowoczesne wnętrza https://mist.com.pl/portfolio/d538-dom-nowy-sacz-2/
franka

Post autor: franka »

Ja oczywiście wolałabym nowe mieszkanie. Ma wiele plusów takie rozwiązanie i zwykle nie jest dużo droższe niż mieszkanie z rynku wtórnego. W stolicy osiedle Poematu jest godne uwagi, w pobliżu są szkoły, przedszkola i sklepy
HalinkaKalinka

Post autor: HalinkaKalinka »

Szukacie nowego mieszkania i chcecie je wykończyć w elegancki i nowoczesny sposób? Koniecznie zapoznajcie się z https://moovininteriors.pl/wykonczony-l ... ruktorska/, gdzie możecie znaleźć luksusowy wykończony apartament.
suter

Post autor: suter »

Mieszkanie już mam, ale teraz potrzebny mi jest lokal użytkowy w Katowicach do wynajęcia. Bardzo ciekawą ofertą wydaje mi się inwestycja na osiedlu franciszkańskim. Cena jest korzystna, a lokalizacja dobrze skomunikowana. Widzieliście ją na żywo?
remcia

Post autor: remcia »

Nowe mieszkanie to marzenie kazdego z nas, kazdy chciałby miec swój nowy dom :) i własnie ja zaczynam przegladać strony z nieruchomościami bo szukam niedużego mieszkania dla nas. Wiem że nie będzie łatwo znaleść mieszkanie marzeń ale mam nadzieje że znajdziemy takie które nam się spodoba, wazna jest okolica, i żeby nie było tez daleko z dojazdem do pracy.
zuzanna

Post autor: zuzanna »

Jak nowe mieszkanie to tylko od dewelopera. My właśnie rozważamy zakup nowego mieszkania i bierzemy pod uwagę propozycje, które ma w ofercie deweloper Galadom. Są to między innymi mieszkania na sprzedaż lublin: https://galadom.pl/ . Moim zdaniem to super rozwiązanie.
ODPOWIEDZ