choinki doniczkowe

deborah

choinki doniczkowe

Post autor: deborah »

W jakim centrum ogrodniczym kupię piękne choinki doniczkowe Wieliczka?
Wronka

Re: choinki doniczkowe

Post autor: Wronka »

A gdzie zaopatrujecie się w bombki szklane na choinkę? Znacie jakieś sprawdzone sklepy? Ja ostatnio widziałam spory wybór takich bombek w sklepie internetowym happenings/pl/szklane-bombki. Jeśli więc ktoś z Was szukałby takich dekoracji, to polecam się rozejrzeć ;)
miłkaja

Post autor: miłkaja »

Też szukam sklepu w ktorym kupię ładdne bombki w dobrej cenie. Może jakiś dobry sklep w internecie.
wartownik

Post autor: wartownik »

Jeśli pytasz o bombki to zobacz tu https://shoperly.pl/pl/bombki-choinkowe-229/ Masz tu ich spory wybór. Bombki o różnych wzorach kolorach. A i ceny są przyzwoite - sprawdź sama. W tym sklepie dostaniecie też sztuczne choinki - patrzcie w zakładki.
rita32

Post autor: rita32 »

W temacie bombek warto popatrzeć też u nich https://czakos.pl/. Mają spory wybór gotowych, ale też artykuły, które umożliwiają ich samodzielne wykonanie. Takie własnoręcznie wykonane bombki to prawdziwy hit. Stylowy dodatek, który sprawdzi się także jako prezent. No a oprócz tego jest też szeroki asortyment innych dekoracji świątecznych, które można wykorzystać.
olinka

Post autor: olinka »

miłkaja pisze:
pn paź 18, 2021 3:08 pm
Też szukam sklepu w ktorym kupię ładdne bombki w dobrej cenie. Może jakiś dobry sklep w internecie.
Ja też jestem za tym by zrobić je samodzielnie. Jest w sieci sklep z takimi artykułami kreatywnymi. Na Dekolo.pl popatrz. Dobre ceny, a wybór duży. Masz np. styropianowe bombki i stojaczki do nich. Wystarczy ozdobić.
ODPOWIEDZ