Żarówki

moonlight

Żarówki

Post autor: moonlight »

Cześć, jak wiecie oświetlenie w domu jest bardzo ważne. Warto aby było nie tylko dobrej jakości ale również energooszczędne. Podczas remontu elektryk polecił mi sprawdzoną stronę internetową, na której można kupić całą aparaturę elektryczną w tym żarówki led. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z dobrej jakości sprzętem elektrycznym to zapoznajcie się z ofertą amper/pl/zrodla-swiatla-led .
stella

Re: Żarówki

Post autor: stella »

Dzięki za info. Teraz już wiem mniej więcej gdzie co kupić z elektryki do swojego domu. A powiedz mi czy znasz elektryk wrocław krzyki - elektryk24wroclaw/pl/ ? Pytam, ponieważ teraz potrzebowałabym dobrych fachowców do wykonania u siebie instalacji elektrycznej. Czy zatem mogę na nich polegać?
rita32

Post autor: rita32 »

Zawsze warto porównać oferty. A w sieci jest sporo fajnych sklepów z takim asortymentem. Na przykład Candellux sprawdźcie. Jest szeroki wybór żarówek led. Tutaj na przykład candellux/com/pl/pl/products/zarowka-led-e14-5-5w-470lm-4000k-kulka-osram-70493.html żarówka LED E14. O białej barwie światła. Są też modele dekoracyjne i o innych parametrach.
cypisek

Post autor: cypisek »

Nie wiem jakich konkretnie szukasz. ale jak cos, to tutaj maja calkiem sporo elampy/pl/zarowki i w fajnych cenach
magdziak

Post autor: magdziak »

spory wybór oświetlenia ma sklep Instalator z Sosnowca. Ofertę możesz znaleźć na stronie sklep.instalator.sosnowiec/pl/produkty/oswietlenie,2,19653. Bardzo szybko realizują zamówienia i w razie potrzeby pomagają załatwić nietypowe produkty :) Polecam.
suter

Post autor: suter »

Jakie teraz wybierać?

__
trener sprzedaży i biznesu
carnawal

Post autor: carnawal »

Mnie się marzy inteligentny dom ale nie wiem, na czym to tak dokładnie polega. Wiem tylko, że zalicza się do tego systemu także oświetlenie. Musiałabym podpytać o szczegóły w tej firmie https://electrosystems.pl/ . To podobno rzetelny i sprawdzony wykonawca takich usług.
kasiunia

Post autor: kasiunia »

Żarówki dzisiaj kupuje się raczej energooszczędne, w zasadzie chyba tych żarówek starego typu już nie można kupić , czy tak? Takie rzeczy kupuje się w zasadzie przy okazji robienia innych zakupów a, że zakupy najczęściej robimy w galerii CH Targówek tam tez kupujemy potrzebne nam żąrówki. O ile się nie mylę jest tam sklep Ikea oraz Jula. Tam najczęściej riobimy takie zakupy.
gruszka

Post autor: gruszka »

A może zajrzyj na https://www.lighting.philips.pl bo oni mają spory asortyment, taki jak żarówki LED, świetlówki halogenowe czy fluorescencyjne. Z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie i dla swojego domu.
bartusS

Post autor: bartusS »

W sklepie https://sklep.instalator.sosnowiec.pl/ mają spory wybór żarówek i materialów niezbędnych to instalacji oświetlenia.
ODPOWIEDZ