Ekologia

kitka
Posty: 56
Rejestracja: wt sty 28, 2020 3:08 pm

Re: Ekologia

Post autor: kitka »

Każdemu z nas powinno zależeć na tym by żyć w zgodzie ze środowiskiem. Fotowoltaika to rzeczywiście kapitalne rozwiązanie tym bardziej, ze istnieje jeszcze program mój prąd hymon/pl/zasady-programu-moj-prad/. Jak planujecie taką inwestycję to zdecydowanie warto zgłosić się do firmy Hymon - wysoka jakość obsługi, kompleksowa pomoc i na etapie realizacji i późniejszego serwisowania.
Tamara123
Posty: 19
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:40 pm

Re: Ekologia

Post autor: Tamara123 »

Rozwój firm proponujących odnawialne źródła energii jest teraz zaskakująco szybki. Wymusiła go poniekąd ustawa prądowa. Ale czy zdajecie sobie sprawę jaki miała ona wpływ na koszty energii? Trafiłam na możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie kpmgspot/pl/produkt/dofinansowanie-rosnacych-kosztow-energii/ . Czy myślicie, że to realnie wesprze finanse przedsiębiorców?
Wronka
Posty: 184
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:16 pm

Re: Ekologia

Post autor: Wronka »

Moim zdaniem każdy w dzisiejszych czasach powinien zastanowić się nad jakimiś ekologicznymi rozwiązaniami w swoim domu lub w firmie. Czy kojarzycie może taką firmę jak respect energy? Podobno pomaga ona wdrożyć takie rozwiązania w przedsiębiorstwach, które pozwalają na pozyskiwanie energii w 100% z odnawialnych źródeł :) Jeśli więc prowadzicie własną działalność, może warto byłoby się zastanowić nad współpracą ;)
aankaa
Posty: 89
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:37 pm

Re: Ekologia

Post autor: aankaa »

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://esbud.pl/smog-co-powinno-sie-o-nim-wiedziec/ o smogu. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat. Myślę, że przede wszystkim warto wiedzieć jak powstaje oraz jak sobie z nim radzić. Oczywiście są również dostępne na rynku oczyszczacze powietrza, ale działają one tylko w pomieszczeniach. Trzeba rozważyć różne sposoby.
remcia
Posty: 25
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:52 pm

Re: Ekologia

Post autor: remcia »

Ekologicznym rozwiązaniem w dostawie prądu są panele fotowoltaiczne, które dostarczają prąd za pomocą promieni słonecznych. Kojarzycie może firmę Solar Distribution Polska ? Jest na rynki od 25 lat i renomuję się dobrą jakością wszystkich produktów oraz części do założenia fotowoltaiki.
konstancja07
Posty: 13
Rejestracja: czw gru 17, 2020 6:50 pm

Re: Ekologia

Post autor: konstancja07 »

Zgadzam się, fotowoltaika jest ekologicznym rozwiązaniem, bo to odnawialne źródło energii. Dodatkowo można zaoszczędzić kilka tysięcy na rachunkach. Czytałam niedawno, że liderem w branży jest firma ABC SUN ENERGY. Ich siedziba jest w Warszawie, ale działają też w okolicach. Mają korzystne ceny. Znajdziecie ich tutaj https://g.page/ABC-Sun-Energy-Fotowoltaika-W-wa?share .
blogier
Posty: 140
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:46 am

Re: Ekologia

Post autor: blogier »

W ramach ekologi warto postarać się by przy prowadzonej przez nas firmie było jak najwięcej zieleni. Warto skorzystać z takiej oferty https://konarch.pl/produkt/donice/donic ... 3038-3039/ Takie donice można przykręcić by nie kusiły osóbo lepkich rękach. Donice stalowe o ładnym kształcie. A posadzone w nich rośliny będą niewątpliwą ozdobą.
ODPOWIEDZ